Конференції, семінари, круглі столиЗнайдено: 45
Розвиток національної економіки України: нові реалії і можливості в умовах започаткованих змін   21.10.2015

21 жовтня 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Університетом економіки  (WSG) (м. Бидгощ, Республіка Польща), Львівською комерційною академією, Інститутом міжнародних економічних досліджень, ГО «Академічний простір», ГО «Центр суспільних інновацій» провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток національної економіки України: нові реалії і можливості в умовах започаткованих змін».


Проект Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року   17.09.2015

17 вересня 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» провів круглий стіл з обговорення проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

Семінар-тренінг для представників територіальних громад щодо проектного менеджменту та фандрейзингу   20.05.2015

20 травня 2015 року у м. Городок Львівської області Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові було проведено семінар-тренінг для представників територіальних громад та громадських організацій щодо проектного менеджменту та фандрейзингу. 

Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки   15.05.2015

15 травня 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Львівським національним університетом ім. І. Франка, Інститутом зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України провів міжнародну науково-практичну конференцію «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки». 

Стратегія розвитку територіальної громади Стрийщини   31.03.2015

31 березня 2015 року у м. Стрий Львівської області Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові було проведено ІІ засідання «фокус-групи» із формування «Стратегії розвитку територіальної громади Стрийщини». 

Стратегія розвитку територіальної громади Городоцького району   28.03.2015

28 березня 2015 року у м. Городок Львівської області Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові було проведено засідання «фокус-групи» щодо розробки «Стратегії розвитку територіальної громади Городоцького району» (з використанням інструментарію та новітніх технологій візуальної комунікації).

Організаційно-економічні механізми та засоби нарощування і ефективного використання потенціалу розвитку прикордонних територій західних регіонів України   25.12.2014

25 грудня 2014 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», Львівською комерційною академією та Запорізьким інститутом економіки та інформаційних технологій провів круглий стіл на тему: «Організаційно-економічні механізми та засоби нарощування і ефективного використання потенціалу розвитку прикордонних територій західних регіонів України». 

Вплив валютно-кредитної політики на економічну безпеку держави: сучасний контекст   18.10.2014

18 жовтня 2014 р. Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові за підтримки Львівської комерційної академії та Інституту регіональних досліджень НАН України провів круглий стіл на тему: «Вплив валютно-кредитної політики на економічну безпеку держави: сучасний контекст». 

Стратегія розвитку територіальної громади   13.10.2014

9 жовтня 2014 р. у м. Стрий Львівської області Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень в м. Львові було організовано засідання «фокус-групи» із формування «Стратегії розвитку територіальної громади» (з використанням інструментарію та новітніх технологій у сфері фокус-менеджменту).

Проблеми зовнішньої міграції України та інших пострадянських держав   04.04.2014

4 квітня 2014 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Львівською комерційною академією, Запорізьким інститутом економіки та інформаційних технологій, Центром суспільних інновацій та Програмою Інституту відкритого суспільства HESP OSI (м. Будапешт) провів круглий стіл на тему: «Проблеми зовнішньої міграції України та інших пострадянських держав»

Єврорегіони як інноваційна форма розвитку транскордонного співробітництва України   17.10.2013

17 жовтня 2013 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна", Інститутом регіональних досліджень НАН України провів круглий стіл на тему: «Єврорегіони як інноваційна форма розвитку транскордонного співробітництва України».

Економіка в культурі – культура в економіці   04.10.2013

З 28 вересня по 4 жовтня 2013 року у м. Яремче Івано-Франківської області пройшов VII міжнародний семінар-практикум «Економіка в культурі – культура в економіці», організаторами якого виступили Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, Львівська комерційна академія, Львівська національна академія мистецтв, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій та інші наукові організації.

Етнокультура, екологія, економіка – взаємовпливи. Відродження старовинних харчових технологій як елемент продовольчої безпеки України   22.07.2013

Протягом липня 2013 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові виступив співорганізатором двох науково-комунікативних заходів, які пройшли у м. Яремче та с. Татарів Івано-Франківської області. З 6 по 13 липня відбувся Перший міжнародний семінар «Відродження старовинних харчових технологій як елемент продовольчої безпеки України», а з 13 по 22 липня - ХVІ-й Міжнародний пленер «Етнокультура, екологія,  економіка – взаємовпливи».

Презентація Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році»   08.07.2013

8 липня 2013 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові провів Презентацію Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2013 році».

Видобування сланцевого газу у контексті енергоефективності та енергетичної безпеки держави   31.05.2013

31 травня 2013 року Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Львівською комерційною академією та Громадською радою при Львівській обласній державній адміністрації проведено засідання «круглого столу» на тему: «Видобування сланцевого газу у контексті енергоефективності та енергетичної безпеки держави».

 1 2 3