Конференції, семінари, круглі столиЗнайдено: 78
Балтійсько-Чорноморський простір безпеки. Партнерство Польщі, Румунії і України: спільні загрози та перспективи   31.03.2016

31 березня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з громадськими організаціями "Центр дослідження проблем регіонального і міжнародного співробітництва" та "Альянс Про-Буковина" провів круглий стіл на тему:  "Балтійсько-Чорноморський простір безпеки. Партнерство Польщі, Румунії і України: спільні загрози та перспективи".  

Презентація монографії "Донбас і Крим: ціна повернення"   17.03.2016

17 березня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася презентація монографії "Донбас і Крим: ціна повернення" (авторський колектив - науковці Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України). Захід відбудеться за сприяння Регіонального філіалу НІСД у м. Львові, Львівської ОДА та ЛНУ ім. І. Франка.  

Зустріч представників Вишеградської групи з лідерами неурядових організацій Львівщини   24.02.2016

24 лютого 2016 року у м. Львові за ініціативи Генерального консульства Словацької Республіки у м. Ужгороді та Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові відбулася зустріч представників Вишеградської групи (Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини) з лідерами неурядових організацій, в якій взяли участь директор РФ НІСД у м. Львові, к.е.н. Володимир Волошин та головний науковий співробітник, д.е.н., проф. Марія Флейчук.

Глобальна міграційна криза: виклики державі та людині   23.02.2016

23 лютого 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Львівським національним університетом ім. І. Франка, Львівською обласною державною адміністрацією провів круглий стіл на тему: «Глобальна міграційна криза: виклики державі та людині».

Перший Всеукраїнський форум сталого розвитку «Перспективи сталого розвитку громад»   29.01.2016

29-30 січня Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові у партнерстві з ГО «Реформи разом», ГО «Центр «Жіночі перспективи», Міжнародним фондом «Відродження» провів Перший Всеукраїнський форум сталого розвитку «Перспективи сталого розвитку громад». 

Стратегія розвитку територіальних громад Львівщини   18.12.2015

У листопаді-грудні 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Ініціативною групою «Розвиток громад Львівщини» провів ряд заходів розробки Cтратегії розвитку територіальних громад Львівщини з представниками  цільових громад.

Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України   25.11.2015

25 листопада 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Львівською комерційною академією провів науково-практичну конференцію «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України».

Розвиток національної економіки України: нові реалії і можливості в умовах започаткованих змін   21.10.2015

21 жовтня 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Університетом економіки  (WSG) (м. Бидгощ, Республіка Польща), Львівською комерційною академією, Інститутом міжнародних економічних досліджень, ГО «Академічний простір», ГО «Центр суспільних інновацій» провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток національної економіки України: нові реалії і можливості в умовах започаткованих змін».


Проект Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року   17.09.2015

17 вересня 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України» провів круглий стіл з обговорення проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року.

Семінар-тренінг для представників територіальних громад щодо проектного менеджменту та фандрейзингу   20.05.2015

20 травня 2015 року у м. Городок Львівської області Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові було проведено семінар-тренінг для представників територіальних громад та громадських організацій щодо проектного менеджменту та фандрейзингу. 

 1 2 3 4 5 … >  >>