Конференції, семінари, круглі столиЗнайдено: 78
Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України   23.11.2016

23 листопада 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Львівським торговельно-економічним університетом провів VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених на тему «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України.

Вручення обласних премій відомим ученим і знаним фахівцям та талановитим молодим ученим і спеціалістам   10.11.2016

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.11.2016 року №837/0/5-16 «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації у 2016 році» призначено обласні премії Тарасу Васильціву, д.е.н., професору, заступнику директора Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові та Віталію Бойку, к.е.н., старшому науковому співробітнику Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.

Призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених   10.10.2016

Постановою  президії  Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 10 жовтня 2016 року № 6 «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених» молодому вченому, старшому науковому співробітнику Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, аспіранту Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Шехлович Андріані Михайлівні призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Презентація монографії НІСД «Донбас і Крим: ціна повернення" - "Donbas and Crimea: return at what price?»   18.09.2016

18 вересня 2016 року в рамках ХХІІІ Національного форуму видавців у м. Львові відбулася презентація монографії НІСД «Донбас і Крим: ціна повернення" - "Donbas and Crimea: return at what price?» (авторський колектив - науковці Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України), яку 15 вересня 2016 року під час Церемонії вручення Премії «Найкраща книга Форуму-2016» було удостоєно Персональною відзнакою Президента Форуму видавців Олександри Коваль. Презентація монографії відбулася за сприяння Регіонального філіалу НІСД у м. Львові.

План дій з подолання перешкод у розвитку об’єднаних територіальних громад Львівщини   01.08.2016

01 серпня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з ГО "Реформи разом" та Регіональним відділенням Асоціації міст України у м. Львові провів круглий стіл "План дій з подолання перешкод у розвитку об’єднаних територіальних громад Львівщини".

Міжнародна науково-практична конференція "Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки"   19.05.2016

19 травня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Львівським національним університетом ім. І. Франка, Інститутом міжнародних студій Вроцлавського університету, Центром інформації та документації НАТО в Україні провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки». У заході взяли участь органи державної влади та місцевого самоврядування, співробітники наукових, аналітичних установ та навчальних закладів, а також представники громадських організацій.

Міжнародна науково-практична конференція "Транскордонна безпека: політико-правовий, соціально-економічний та гуманітарний вимір"   14.04.2016

14 квітня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Львівським національним університетом ім. І. Франка провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Транскордонна безпека: політико-правовий, соціально-економічний та гуманітарний вимір». У заході взяли участь співробітники науково-дослідних установ та навчальних закладів, представники органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських організацій.

.

Науковий семінар «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС в умовах лібералізації візового режиму та міграційної кризи».   07.04.2016

7 квітня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою,  кафедрою політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» провели науковий семінар на тему «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС в умовах лібералізації візового режиму та міграційної кризи».


На найвищій ноті обірвалося життя радника директора Національного інституту стратегічних досліджень Миколи Олександровича Кушніра   06.04.2016

У середу, 6 квітня 2016 року, Кушнір Микола Олександрович брав участь у семінарі «Міграційні тенденції на українсько-словацькому шенгенському кордоні», який проходив в Ужгороді у рамках реалізації міжнародного наукового проекту «Удосконалення технічних і професійних можливостей прискорення оформлення документів на спільному українсько-словацькому кордоні».

Робочий семінар «Міграційні тенденції на українсько-словацькому шенгенському кордоні»   06.04.2016

6 квітня 2016 року Національний інститут стратегічних досліджень у рамках реалізації міжнародного наукового проекту СВС01017 «Удосконалення технічних і професійних можливостей прискорення оформлення документів на спільному українсько-словацькому кордоні» провів в Ужгороді робочий семінар на тему «Міграційні тенденції на українсько-словацькому шенгенському кордоні».

 1 2 3 4 5 … >  >>