Конференції, семінари, круглі столиЗнайдено: 30
Призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених   10.10.2016

Постановою  президії  Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 10 жовтня 2016 року № 6 «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених» молодому вченому, старшому науковому співробітнику Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, аспіранту Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Шехлович Андріані Михайлівні призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених.

Презентація монографії НІСД «Донбас і Крим: ціна повернення" - "Donbas and Crimea: return at what price?»   18.09.2016

18 вересня 2016 року в рамках ХХІІІ Національного форуму видавців у м. Львові відбулася презентація монографії НІСД «Донбас і Крим: ціна повернення" - "Donbas and Crimea: return at what price?» (авторський колектив - науковці Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України), яку 15 вересня 2016 року під час Церемонії вручення Премії «Найкраща книга Форуму-2016» було удостоєно Персональною відзнакою Президента Форуму видавців Олександри Коваль. Презентація монографії відбулася за сприяння Регіонального філіалу НІСД у м. Львові.

План дій з подолання перешкод у розвитку об’єднаних територіальних громад Львівщини   01.08.2016

01 серпня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з ГО "Реформи разом" та Регіональним відділенням Асоціації міст України у м. Львові провів круглий стіл "План дій з подолання перешкод у розвитку об’єднаних територіальних громад Львівщини".

Міжнародна науково-практична конференція "Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки"   19.05.2016

19 травня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Львівським національним університетом ім. І. Франка, Інститутом міжнародних студій Вроцлавського університету, Центром інформації та документації НАТО в Україні провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки». У заході взяли участь органи державної влади та місцевого самоврядування, співробітники наукових, аналітичних установ та навчальних закладів, а також представники громадських організацій.

Міжнародна науково-практична конференція "Транскордонна безпека: політико-правовий, соціально-економічний та гуманітарний вимір"   14.04.2016

14 квітня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Львівським національним університетом ім. І. Франка провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Транскордонна безпека: політико-правовий, соціально-економічний та гуманітарний вимір». У заході взяли участь співробітники науково-дослідних установ та навчальних закладів, представники органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських організацій.

.

Науковий семінар «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС в умовах лібералізації візового режиму та міграційної кризи».   07.04.2016

7 квітня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою,  кафедрою політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» провели науковий семінар на тему «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС в умовах лібералізації візового режиму та міграційної кризи».


На найвищій ноті обірвалося життя радника директора Національного інституту стратегічних досліджень Миколи Олександровича Кушніра   06.04.2016

У середу, 6 квітня 2016 року, Кушнір Микола Олександрович брав участь у семінарі «Міграційні тенденції на українсько-словацькому шенгенському кордоні», який проходив в Ужгороді у рамках реалізації міжнародного наукового проекту «Удосконалення технічних і професійних можливостей прискорення оформлення документів на спільному українсько-словацькому кордоні».

Робочий семінар «Міграційні тенденції на українсько-словацькому шенгенському кордоні»   06.04.2016

6 квітня 2016 року Національний інститут стратегічних досліджень у рамках реалізації міжнародного наукового проекту СВС01017 «Удосконалення технічних і професійних можливостей прискорення оформлення документів на спільному українсько-словацькому кордоні» провів в Ужгороді робочий семінар на тему «Міграційні тенденції на українсько-словацькому шенгенському кордоні».

Балтійсько-Чорноморський простір безпеки. Партнерство Польщі, Румунії і України: спільні загрози та перспективи   31.03.2016

31 березня 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з громадськими організаціями "Центр дослідження проблем регіонального і міжнародного співробітництва" та "Альянс Про-Буковина" провів круглий стіл на тему:  "Балтійсько-Чорноморський простір безпеки. Партнерство Польщі, Румунії і України: спільні загрози та перспективи".  

Презентація монографії "Донбас і Крим: ціна повернення"   17.03.2016

17 березня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася презентація монографії "Донбас і Крим: ціна повернення" (авторський колектив - науковці Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України). Захід відбудеться за сприяння Регіонального філіалу НІСД у м. Львові, Львівської ОДА та ЛНУ ім. І. Франка.  

Зустріч представників Вишеградської групи з лідерами неурядових організацій Львівщини   24.02.2016

24 лютого 2016 року у м. Львові за ініціативи Генерального консульства Словацької Республіки у м. Ужгороді та Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові відбулася зустріч представників Вишеградської групи (Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини) з лідерами неурядових організацій, в якій взяли участь директор РФ НІСД у м. Львові, к.е.н. Володимир Волошин та головний науковий співробітник, д.е.н., проф. Марія Флейчук.

Глобальна міграційна криза: виклики державі та людині   23.02.2016

23 лютого 2016 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Центром міжнародної безпеки та партнерства, Львівським національним університетом ім. І. Франка, Львівською обласною державною адміністрацією провів круглий стіл на тему: «Глобальна міграційна криза: виклики державі та людині».

Перший Всеукраїнський форум сталого розвитку «Перспективи сталого розвитку громад»   29.01.2016

29-30 січня Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові у партнерстві з ГО «Реформи разом», ГО «Центр «Жіночі перспективи», Міжнародним фондом «Відродження» провів Перший Всеукраїнський форум сталого розвитку «Перспективи сталого розвитку громад». 

Стратегія розвитку територіальних громад Львівщини   18.12.2015

У листопаді-грудні 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Ініціативною групою «Розвиток громад Львівщини» провів ряд заходів розробки Cтратегії розвитку територіальних громад Львівщини з представниками  цільових громад.

Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України   25.11.2015

25 листопада 2015 року Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові спільно з Львівською комерційною академією провів науково-практичну конференцію «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України».

 1 2