Пріоритети та інструменти розвитку сільських територій в системі забезпечення економічної безпеки УкраїниУ монографії досліджено теоретико-методологічні засади функціонування господарського механізму розвитку сільських територій в системі економічної безпеки держави. Визначено сучасні загрози розвитку сільських територій України. Проаналізовано ефективність державної політики забезпечення економічної безпеки у сфері функціонування сільських територій. Проведено оцінювання економічної безпеки розвитку сільських територій. Обґрунтовано пріоритети та інструменти розвитку сільських територій в системі забезпечення економічної безпеки України. Розроблено заходи щодо підвищення ефективності використання природно-ресурсного потенціалу сільських територій для зміцнення продовольчої безпеки держави. Запропоновано пріоритетні напрями диверсифікації господарської діяльності в контексті мінімізації загроз і ризиків економічної безпеки розвитку сільських територій.

 

Для працівників органів державного управління та місцевого самоврядування, науковців, фахівців з питань економічної безпеки та розвитку сільських територій, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.

 

Бойко В. В. Пріоритети та інструменти розвитку сільських територій в системі забезпечення економічної безпеки України : монографія. Львів : Видавництво ННВК “АТБ”, 2017. 426 с.


завантажити


читайте також:
Напрями та засоби розвитку сільських територій в контексті зміцнення соціально-економічної безпеки України
Фінансові механізми та інструменти подолання дисбалансів соціально-економічного розвитку України
System transformations of the national economy
Державне регулювання процесу інтелектуалізації економіки України
Гуманітарні імперативи зміцнення економічної безпеки України