Зустріч керівництва НІСД із колективом Західного форпосту Інституту16.09.2017

16 вересня 2017 р. у м. Львові на базі «Західного форпосту Інституту» під час підготовки до презентації на Форумі видавців у м.Львові колективної монографії НІСД на тему: «Світова гібридна війна: український фронт» відбулася робоча нарада за участі керівництва Національного інституту стратегічних досліджень та колективу Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.

 

1

Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін позитивно відзначив участь фахівців Філіалу у підготовці Аналітичної доповіді до Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2017 році, а також інших аналітичних матеріалів, які виконуються фахівцями Філіалу, звернув увагу на наявний вагомий інтелектуально-кадровий потенціал та високу ефективність підготовки нових наукових кадрів. 


Перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Власюк наголосив на пріоритетній тематиці наукових досліджень Філіалу в поточній та стратегічній перспективі, акцентувавши увагу на важливості фокусування наукових досліджень над обґрунтуванням якісних пропозицій для вищих органів державного управління відносно протидії корупції в Україні.

1

 

Учений секретар Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Ляшeнко високо оцінила роботу фахівців Філіалу під час написання Аналітичної доповіді до Послання Прeзидeнта України до Вeрховної Ради України.

 

Під час зустрічі обговорювалися питання виконання поточних планових завдань Інституту, а також активізації діяльності фахівців Філіалу у виконанні НДР за підтримки вищих органів державного управління. Зокрема, обговорено ключові положення проекту фахівців філіалу на тему: «Пріоритети та інструменти конвергенції системи соціальної безпеки України в процесі інтеграції до ЄС».

 
читайте також:
21.08.2018 Обговорення проекту Плану заходів Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року
17.08.2018 Призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2018 рік
10.08.2018 Круглий стіл «Виклики на західних кордонах України: геополітичні, етнокультурні, ідеологічно-інформаційні»
23.11.2017 VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України»
10.11.2017 Вручення обласних премій молодим ученим і дослідникам