Розвиток малого і середнього підприємництва (МСП) в гірських районах Львівської області21.07.2017

21 липня 2017 року відбулося засідання круглого столу «Розвиток малого і середнього підприємництва (МСП) в гірських районах Львівської області» в рамках реалізації Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Захід організовано Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень в місті Львові та ГО «Інститут міжнародних економічних досліджень». У заході взяли участь співробітники наукових та аналітичних установ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, експерти, підприємці, а також представники громадських організацій.

 

1Засідання круглого столу відкрив директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, к.е.н, с.н.с. Володимир Волошин, який відзначив гостру актуальність розробки Дорожньої карти розвитку МСП у гірських районах Львівщини і реалізації дієвих засобів стимулювання розвитку МСП з використанням ресурсного потенціалу цих територій.

 

В рамках засідання круглого столу була презентована аналітична записка «Розвиток малого і середнього підприємництва в гірських районах Львівської області», яку представив заступник директора Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, д.е.н., проф. Тарас Васильців, виокремивши особливості, проблеми і перешкоди розвитку малого і середнього бізнесу у гірських районах Львівської області та обґрунтувавши пріоритетні напрями і заходи щодо активізації в цих районах підприємницької діяльності.

 

У дискусії також взяли участь голова Сколівської районної ради Микола Романишин,1 начальник управління промисловості та підприємництва Львівської ОДА Андрій Кісера, начальник відділу стратегічного планування Львівської ОДА Надія Бажанська, ректор Львівського торговельно-економічного університету, к.е.н., проф. Петро Куцик, директор з питань науки ГО «Інститут транскордонного співробітництва та європейської інтеграції», д.е.н., проф. Надія Мікула, завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва ДУ «Інститут регіональних досліджень Національної академії наук України», д.е.н., доц. Віктор Борщевський, докторант Національного інституту стратегічних досліджень, к.е.н., доц. Віталій Бойко, доцент кафедри інформаційних систем у менеджменті Львівського торговельно-економічного університету, к.е.н., доц. Оксана Гудзовата, президент Асоціації роботодавців торгівлі та громадського харчування Львівської області Зеновій Бермес, керівник Молодіжного центру працевлаштування Леся Довганик та ін.

 

Під час засідання круглого столу в рамках Меморандуму про співробітництво директором Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в місті Львові Володимиром Волошином та головою Сколівської районної ради Миколою Романишиним було підписано Угоду про розробку Стратегії розвитку Сколівського району на період до 2020 року.
читайте також:
23.11.2017 VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України»
10.11.2017 Вручення обласних премій молодим ученим і дослідникам
31.10.2017 Нагородження директора РФ НІСД у м. Львові Володимира Волошина
21.09.2017 Круглий стіл з обговорення Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) у гірських районах Львівської області
16.09.2017 Презентація видань Національного інституту стратегічних досліджень на 24 Форумі видавців