Вручення обласних премій відомим ученим і знаним фахівцям та талановитим молодим ученим і спеціалістам10.11.2016

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.11.2016 року №837/0/5-16 «Про обласні премії для працівників наукових установ НАН України та вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації у 2016 році» призначено обласні премії заступнику директора Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, д.е.н., проф. Тарасу Васильціву та старшому науковому співробітнику Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, к.е.н. Віталію Бойку.

110 листопада 2016 року у приміщенні Львівського Будинку вчених відбулося урочисте засідання з нагоди вручення обласних премій відомим ученим і знаним фахівцям та талановитим молодим ученим і спеціалістам за участю керівників Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Західного наукового центру НАН України і МОН України, Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові.

Із вітальним словом виступив заступник директора Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові, д.е.н., проф. Тарас Васильців, який висловив подяку керівництву Львівської області за підтримку наукового середовища у сьогоднішніх складних соціально-економічних умовах, а також підтвердив готовність Філіалу для підготовки низки наукових розробок, спрямованих на соціально-економічний, інноваційний, технологічний поступ Львівщини.

 

Колектив Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові сердечно вітає Васильціва Т. Г. та Бойка В. В. із нагородами та  бажає їм творчої наснаги і нових наукових звершень.
читайте також:
23.11.2017 VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України»
10.11.2017 Вручення обласних премій молодим ученим і дослідникам
31.10.2017 Нагородження директора РФ НІСД у м. Львові Володимира Волошина
21.09.2017 Круглий стіл з обговорення Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) у гірських районах Львівської області
16.09.2017 Презентація видань Національного інституту стратегічних досліджень на 24 Форумі видавців