Євро-2012: напрями реалізації нагромадженого потенціалу регіонального розвитку 

Проаналізовано обсяги, структуру та ефективність інвестування у підготовку України до Євро-2012. Оцінено вплив підготовки та проведення чемпіонату на соціальний розвиток регіонів України, структурну модернізацію регіональних економічних комплексів, якість функціонування об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури, підприємств туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, спортивних комплексів. Визначено організаційно-управлінські механізми подальшого розвитку регіональних економічних комплексів, реалізації потенціалу міжрегіональної і транскордонної співпраці, ефективного використання об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури та підготовлених до Євро-2012 спортивнихоб’єктів, туристичного потенціалу регіонів України у спосіб використання досвіду підготовки до Євро-2012. В аналітичній доповіді використано матеріали, надані фахівцями Регіонального філіалу НІСД у м. Донецьку та Регіонального філіалу НІСД у м. Харкові. У додатку друкуються матеріали засідання «круглого столу» «Євро-2012: напрями реалізації нагромадженого потенціалу регіонального розвитку», що відбувся 27 листопада 2012 р. у Національному інституті стратегічних досліджень.

 

Євро-2012: напрями реалізації нагромадженого потенціалу регіонального розвитку / В. І .Волошин, Т. Г. Васильців, А. І. Мокій, Н. А. Мікула [та ін.]. – К. : НІСД, 2012. – 136 с.


завантажити


читайте також:
Фінансово-економічні механізми підтримки суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС
Дисбаланси та механізми розвитку внутрішнього ринку України в умовах військових дій на Донбасі
Стратегічні напрями відновлення економіки та соціальної сфери України в умовах системної кризи
Трансформаційні зміни в соціально-економічних системах: виклики часу
Проблеми зовнішньої міграції України та інших пострадянських держав